O nas

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych, utalentowanych i młodych architektów. Naszą siłą jest z jednej strony wiedza i wieloletnie doświadczenie, a z drugiej kreatywność, łączenie kultur i świeże spojrzenie. W naszych projektach i aranżacjach wychodzimy naprzeciw życzeniom inwestora, jednocześnie proponujemy nowoczesne rozwiązania. Naszym celem jest nadawanie projektowanym obiektom przestrzeni, określonego charakteru oraz estetyki, tak aby końcowy efekt dostarczał komfort i satysfakcję, a przede wszystkim, żeby w pełni zadowalał Inwestora.
W naszej pracy używamy jedynie legalnego oprogramowania. Do pracy wykorzystujemy najnowsze programy m.in. Autodesk, Microsoft, dążąc do jak najwyższej jakości obsługi Klientów.
Posiadamy odpowiednie ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej w związku z wykonywaniem zawodu projektanta.

Monika Stawska

ARCHITEKT

Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując w znanych trójmiejskich pracowniach architektonicznych. Od 2009 roku współzałożyciel biura projektowego Architektownia w Gdyni. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Podczas procesu projektowego doskonale łączy zdobyte doświadczenie z nowinkami technicznymi oraz obowiązującymi trendami. Priorytetem dla niej jest satysfakcja Inwestora i aby efekt współpracy stał się przykładem dobrej architektury.

Monika Ruszkowska

ARCHITEKT

Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach projektowych oraz podczas współpracy z czołowymi pomorskimi deweloperami. Od 2009 roku współzałożyciel biura projektowego Architektownia w Gdyni. Podczas projektowania nie szuka wygodnych kompromisów. Dokładnie analizuje wszystkie możliwości i kładzie nacisk na rozwiązania funkcjonalne, estetyczne oraz techniczne projektu.

Zwolenniczka porządku i ładu zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Jadwiga Hnyłycia

ARCHITEKT

Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Tytuł magistra inżyniera architekta uzyskała w 2016 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywa w trójmiejskich pracowniach architektonicznych oraz konstrukcyjnych od 2015 roku. W projektowanych obiektach poszukuje optymalnych rozwiązań funkcjonalnych, wizualnych oraz ekonomicznych.

Paulina Malinowska

ARCHITEKT

Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Tytuł magistra inżyniera architekta uzyskała w 2014 roku. Pracę w zawodzie podjęła w czasie studiów magisterskich i od tego czasu nieprzerwanie związana jest z architekturą. Podczas projektowania nie idzie na skróty, stawia na świeże podejście, konsekwencję i dbanie o najdrobniejsze szczegóły.

Close Menu